Atribuită Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic Kring Eron Fit, PU, Negru, inaltime spatar inclusiv - 108cm-118cm, latime inclusiv cotiere 65cm, inaltime sezut max 57,5cm, piele ecologica, mecanism gas lift, si inclinare spatar cu posibilitate blocare.

Număr anunț
DA26976288
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.222,14 RON
Valoare atribuită
1.222,14 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.222,14 RON

din 1.222,14 RON estimat