Atribuită Cumpărare directă

1.BAT.LAVOAR BMD2 MADERA 2.PRELUNG.BATERIE REDUS 1/2-3/8 3.GARNITURA 1/2

Număr anunț
DA27030775
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,27 RON
Valoare atribuită
128,27 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,27 RON

din 128,27 RON estimat