Atribuită Cumpărare directă

Kit extractie DNA/RNA 96 teste Kit extractie ADN/ARN viral din diverse categorii de probe biologice: exsudat nazofaringian, exsudat orofaringian secretie cervicala, LCR, lichid sinovial, urina. PREZENTA TIN ELOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27030811
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.144 RON
Valoare atribuită
6.144 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.144 RON

din 6.144 RON estimat