Atribuită
Cumpărare directă
ADRENALINA TERAPIA 1MG/ML SOL INJ CT*10FIOLE*1ML 10 x 26.13 = 261.30 BROMHEXIN 8MG*20CPR IASI - BROMHEXINUM 150 x 7 = 1050 FAMOTIDINA ZENTIVA 40MG*30CPR FILM - FAMOTIDINUM 100 x 9 = 900 HUMULIN R 100UI/ML 10ML * 1 FL - INSULINE UMANE 50 x 40.55 = 2027.50 MILURIT 100MG FL *60 COMPR 5 x 8.03 = 40.15 NORMIX 200MG*36CPR FILM ALFASIGMA- RIFAXIMINUM 8 x 70 = 560 VENTOLIN 100 INHALER CFC-FREE 100MCG/DOZA FL*200DOZE 100 x 8.03 = 803 VITAMINA C ARENA 750MG/5ML*5FIOLE 800 x 20.78 = 16624 prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA26982691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33622000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.029,41 RON
- Valoare atribuită
- 20.029,41 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.