Atribuită Cumpărare directă

DISNEY. WALL-E - 29 buc ANIMALE. Prima mea carte de colorat- 29 buc DISNEY. IN CAUTAREA LUI DORY - 8 buc PRIMA MEA CARTE CU AUTOCOLANTE. NOAPTEA DE AJUN- 8 buc ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Monumente ale trecutului. Lectura si activitati. Magda Stan -24 buc FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu-24 buc PRINTESA PIERDUTA. Connie Glynn - 59 buc POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare- 59 buc

Număr anunț
DA27022589
Autoritate contractantă
Comuna Bania (CUI 3227998)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.614,49 RON
Valoare atribuită
4.614,49 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.614,49 RON

din 4.614,49 RON estimat