Atribuită
Cumpărare directă
Furnizorul se obliga sa furnizeze Tractor agricol MTZ Belarus 1025 v1, Putere nominala 107 CP; Capacitate cilindrica 4.750 cmᶾ; Nr. cilindri 4; Norma de emisie Tier I; Transmisie mecanica; Nr. viteze fata/spate 16/8; Tractiune 4x4; Punte fata dreapta; Cuple hidraulice mecanice: 3 perechi; Ridicator spate in 3 puncte, Cat. II; Capacitate de ridicare 4.200 kg; Greutati frontale (min. 200 kg); Greutati roti spate (min. 80 kg); Cabina cu incalzire si ventilatie (compatibila cu sisteme de climatizare); Compresor; Sistem de franare pneumatic; Anvelope fata 360/70 R24 spate 18.4 R34; Compatibil cu sisteme de ghidare GPS.Nu este destinat circulatiei pe drumurile publice + Instalatie climatizare cu freon
- Număr anunț
- DA27031059
- Autoritate contractantă
- Comuna Salacea (CUI 4784300)
- Furnizor / câștigător
- PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
- Cod CPV
- 16710000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.305,90 RON
- Valoare atribuită
- 120.305,90 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.