Atribuită
Cumpărare directă
23258 din 19/11/2020 Explicatie Valoare fara TVA TVA Total Materiale 234.18 44.49 278.67 Manopera 84.03 15.97 100.00 Total deviz 318.21 60.46 378.67 Detaliere materiale inlocuite Cod piesa Denumire piesa Cantitate Pret Discount TVA Valoare L-3617 COLT 3/8 13 RS 53 1.85 0 19 11431605401 BANDA FRANA 1 19.33 0 19 11411201600 Filtru aer 1 23.95 0 19 11291223600 Garnitura carburator 1 9.24 0 19 11236402003 Roata lant 3/8" Picco 6Z 1 48.74 0 19 00009970909 Arc de tractiune 3 2.94 0 19 00004007011 Bujie NGK CMR6H 1 9.24 0 19 00003503518 Sorb - ECHIV: 00003503504 1 16.81 0 19
- Număr anunț
- DA27032193
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318,21 RON
- Valoare atribuită
- 318,21 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.