Atribuită Cumpărare directă

cartus toner brother tn 2320 drum unit brother dr2200/l2700 display canon ir b156han02 memorie 4gb pt canon ir

Număr anunț
DA26897838
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VINJU MARE (CUI 28949910)
Furnizor / câștigător
SISTEM SERVICE SRL (CUI 16685717)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
810,80 RON
Valoare atribuită
810,80 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

810,80 RON

din 810,80 RON estimat