Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de inlocuire a doua buc de tronson de canalizare la iesirea din cladirea SALII DE SPORT UTCB - conform caiet de sarcini si propunerea tehnica. Garantie de buna executie: 5% din valoarea contractului fara TVA. Termen de executie: 15 zile de la emiterea ordinului de incepere a lucrarilor; Garantia lucrarilor: minim 24 luni de la receptia lucrarilor.
- Număr anunț
- DA26899806
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- VIDANJ GROUP MENTENANCE S.R.L. (CUI 41716369)
- Cod CPV
- 45231111-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.987 RON
- Valoare atribuită
- 20.987 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.