Atribuită Cumpărare directă

asigurare RCA Auto MICROBUZ FIAT DUCATO, Capacitate cilindrică / putere: 2287 / 88 Nr. locuri / masa totală maximă autorizată: 17 / 4005 Prima de asigurare RCA 1096.19 RON Periada asigurata- 12 luni

Număr anunț
DA26913865
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096,19 RON
Valoare atribuită
1.096,19 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096,19 RON

din 1.096,19 RON estimat