Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a valorilor depozitate (obiecte de tezaur si numismatica), impotriva tuturor riscurilor, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari, respectiv 17.929 PIESE = obiecte tezaur si numismatica Locatie: Castel Bethlen Magna Curia si in Tezaurul din cladirea sediului administrativ al Muzeului Civilizatie Dacice si Romane Deva. Suma asigurata maxima pe transport sau maxima pe locatie :1.736.457,32 RON Sume asigurate/ Limite de răspundere:1.736.457,32 RON Suma asigurata: 1.736.457,32 LEI /1.736.457,32 LEI Fransize: 1% din suma asigurata pt riscul de cutremur; 0,25% din suma asigurata pt celelalte riscuri Perioada asigurata: 12 luni, incepand din 04 decembrie 2020ț
- Număr anunț
- DA26920339
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.840,94 RON
- Valoare atribuită
- 14.840,94 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.