Atribuită Cumpărare directă

TK5240 TK-5240 TK 5240 CARTUS TONER YELLOW (4000 PAG) ORIGINAL KYOCERA MITA M5526 P5526

Număr anunț
DA26905769
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,16 RON
Valoare atribuită
334,16 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,16 RON

din 334,16 RON estimat