Atribuită
Cumpărare directă
REFRIGERARE VENTILATA AGREGAT INCLUS REFRIGERANT R134A DEGIVRARE AUTOMATA EVAPORARE APA CONDENS TEMP. OPERARE +14/+16mGR C NIVEL ZGOMOT 45 DB ALIMENTARE 220V PUTERE EL.195 W GREUTATE NETA 67 KG DIM. 900X510X1050 MM ILUMINARE LUMINA CALDA CONTINE 1 BUC CONTROLLER LUMINA ALBA, LUNGIME BANDA 800 MM (F208 CBD-B2 LED STRIPS) (TEMP. DE CULOARE 2700-6000 GR K, BANDA LED CU REGLAJ, LUMINA CALDA/ RECE, COMANDA DE LA DISTANTA REMOTE , BENZI LED, LUNGIME BANDA LED 800 MM)
- Număr anunț
- DA26900164
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 42513210-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.226,85 RON
- Valoare atribuită
- 13.226,85 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.