Atribuită Cumpărare directă

pilota din bumbac alb 100%, tesatura bumbac 100%alb, dimensiune 140x220 cm, umplutura sintetica siliconata(tip minerit) antialergic, antimicotic, greutate min 300 g/mp, rezistent la spalari la masina automata si la agenti de inalbire

Număr anunț
DA26886772
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
UNISTAR HORECA S.R.L. (CUI 38607965)
Cod CPV
39520000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.096 RON
Valoare atribuită
44.096 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.096 RON

din 44.096 RON estimat