Atribuită Cumpărare directă

Cartus compatibil brother TN2421 2*42.02 Toner original Brother TN-B023 2*79.83 Toner compatibil Brother TN1030 2*33.61

Număr anunț
DA26892942
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,92 RON
Valoare atribuită
310,92 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,92 RON

din 310,92 RON estimat