Atribuită Cumpărare directă

CLESTE NITURI POP SI PIULITE NIT M4-M10 1301 UNIOR

Număr anunț
DA26893278
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,22 RON
Valoare atribuită
308,22 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,22 RON

din 308,22 RON estimat