Atribuită Cumpărare directă

Organizare eveniment „LA MULȚI ANI, ROMÂNIA! - 2020”, online, cu ocazia Zilei Naționale a României - 1 Decembrie - Transmisia în regim de LIVE a evenimentului pe Facebook și Youtube pe data de 01 decembrie 2020, evenimentul fiind filmat în regim de Live pe data de 30 noiembrie 2020, la Casa de Cultură a Municipiului Codlea (amenajare studio-ului și regiei tehnice la Casa de Cultură); - Asigurarea momentelor artistice de către artiști locali ai Mun. Codlea (Ansamblul Măgura Codlea – 20 de minute; Rodica Stan – 20 de minute; Lorena și Radu Adam – 20 de minute); - Recital CĂTĂLIN DOINAȘ și ADINA ROȘCA – 30 de minute Prețul este final, ofertantul nu este plătitor de TVA.

Număr anunț
DA26920857
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
Furnizor / câștigător
BANCILA ANGANU RADU (CUI 27031394)
Cod CPV
79952100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON

din 8.200 RON estimat