Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru: 1) Autoturism Dacia LOGAN MCV AMBIANCE, 1.620 Kg, 5 locuri, 898 cmc, 66 KW, Benzina Valabilitate: 12 luni Asigurator: Allianz - PA: 624 lei 2) Autoutilitara Volkswagen CRAFTER, 3.500 Kg, 3 locuri, 1.968 cmc, 100 KW, Motorina Valabilitate: 12 luni Asigurator: Allianz - PA: 982 lei 3) Autoutilitara Dacia DOKKER, 1.990 Kg, 5 locuri, 1.461 cmc, 55 KW, Motorina Valabilitate: 12 luni Asigurator: Allianz - PA: 1435 lei 4) Autoutilitara Mercedes-Benz SPRINTER 313CDI, 3.500 Kg, 7 locuri, 2.143 cmc, 95 KW, Motorina Valabilitate: 12 luni Asigurator: Allianz - PA: 1107 lei 5) Autoutilitara Dacia LOGAN, 1.580 Kg, 4 locuri, 1.149 cmc, 55 KW, Benzina Valabilitate: 12 luni Asigurator: Allianz - PA: 602 lei 6) Autoutilitara Renault MIDLUM 220.16, 16.000 Kg, 3 locuri, 4.764 cmc, 161 KW, Motorina Valabilitate: 12 luni Asigurator: Allianz - PA: 4679 lei 7) Autoutilitara Ford TRANSIT, 2.825 Kg, 3 locuri, 2.198 cmc, 74 KW, Motorina Valabilitate: 12 luni Asigurator: Allianz - PA: 695 lei 8) Utilaje Hofmann H118, 750 Kg, 1 loc, 700 cmc, 1 KW, Benzina Valabilitate: 12 luni Asigurator: Allianz - PA: 918 lei
- Număr anunț
- DA26898599
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.042 RON
- Valoare atribuită
- 11.042 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.