Atribuită Cumpărare directă

Set polarizare ST-088 Optika pentru microscoape

Număr anunț
DA26907602
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38620000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
853,04 RON
Valoare atribuită
853,04 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,04 RON

din 853,04 RON estimat