Atribuită
Cumpărare directă
Compatibil cu: • Elura 60, 65, 70, 80, 85, 90, si 100 • Optura Xi, 10, 20, 50, 60, 100MC, 400, and 500 • VIXIA HG20, HG21, HV10, HV20, HV30, HV40, HF10, HF11, HR10, HF S10, HF S100, HF200 FS200, FS21, FS22 • DC22, DC40, DC50, DC100, DC210, DC220, DC230, DC320, DC330, DC410 si DC420 • ZR10, ZR20, ZR30 MC, ZR25 MC, ZR40, ZR45 MC, ZR50 MC, ZR60, ZR65 MC, ZR70 MC, ZR80, ZR85, ZR90, ZR100, ZR200, ZR300, ZR400, ZR500, ZR600 and ZR700.
- Număr anunț
- DA26927224
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 31158100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,61 RON
- Valoare atribuită
- 243,61 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.