Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: denumire um cantitate pret_unitar valoare DOSAR INCOPCIAT 1/1 BUC 100 0,5 50 AGENDE 2021 HERLITZ,A5 BUC 70 10,08 705,6 HARTIE XEROX A4 TOP 75 13,3 997,5

Număr anunț
DA26907663
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.753,10 RON
Valoare atribuită
1.753,10 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.753,10 RON

din 1.753,10 RON estimat