Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezvoltare componenta SIMEC - Salarizare 1. Transmiterea direct din modulul SALARIZARE, prin email, către toți angajații, a fluturașilor de salarii - 5.500 LEI 2. 2. L153 - formular aferent procedurii de transmitere a datelor privind veniturile salariale pentru personalul plătit din fonduri publice, conform Ordinului MMJS nr.2169/2018 publicat în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr.877 din 17.10.2018 - publicat în data de 18.10.2018. - 2.100 LEI.
- Număr anunț
- DA26924297
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI 4283163)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72200000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.600 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.