Atribuită
Cumpărare directă
1 REZERVOR WC BUC 1 105.04 105.04 19.96 2 SIGURANTA TRIFAZICA 63A BUC 1 127.73 127.73 24.27 3 TUB NEON 36W BUC 5 5.04 25.21 4.79 4 BEC 24V BUC 10 2.94 29.41 5.59 5 Baterie Dus BUC 2 92.44 184.87 35.13 6 BATERIE R3 BUC 8 2.69 21.51 4.09 7 BATERIE LAVOAR BUC 2 38.66 77.31 14.69 8 BATERIE BUCATARIE BUC 2 71.43 142.86 27.14 9 Tub neon 36 W BUC 7 5.04 35.29 6.71 10 BATERIE R6 BUC 1 2.52 2.52 0.48 11 GARNITURA CAUCIUC BUC 1 0.34 0.34 0.06
- Număr anunț
- DA26909372
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 752,10 RON
- Valoare atribuită
- 752,10 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.