Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare obligatorie de răspundere civilă (RCA), pentru pagube produse terţilor prin accidente de autovehicule, pentru mijloacele autopropulsate, aparţinând S.C. Compania de Apă Oradea S.A., pentru anul 2020-2021, conform invitatiei de participare nr. 37973 din 17.11.2020
- Număr anunț
- DA26927526
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.658,92 RON
- Valoare atribuită
- 54.658,92 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.