Atribuită Cumpărare directă

Verificat stingator tip G2-82 bucati Verificat stingator tip SM100-1 bucata Verificare stingator tip P6-107 bucati Verificare stingator tip P3- 2 bucati Verificat stingator tip P50-1 bucata Verificare semestriala hidranti interiori conf.P118/II-111 bucati

Număr anunț
DA26910568
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.774 RON
Valoare atribuită
6.774 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.774 RON

din 6.774 RON estimat