Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor - locatii - U.M. 01585 Petresti - str. Valea Sebesului nr.58, jud. Alba - U.M. 01496 Vintu de Jos - str. 1 Decembrie 1918, nr.6, jud. Alba - U.M. 01497 Aiud - str. Herja nr.1, jud. Alba
- Număr anunț
- DA26930489
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M.01585 Alba (CUI 4563260)
- Furnizor / câștigător
- MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.193,41 RON
- Valoare atribuită
- 7.193,41 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.