Atribuită
Cumpărare directă
Echipament de protectie faciala - viziera - face shield Caracteristica produsului VIZIERA este confecționata din foaie PET de polimer anti-ceață, incolor și transparent, protejând eficient pielea și ochii faciali. Cu caracteristica anti-ceață față-verso și anti-vertij, viziera poate preveni vederea neclară cauzată de diferența de temperatură și vaporii de apă si nu este agresiva pentru ochi. Vizera este o mască ușoară, ușor de purtat, sigur și confortabil. Există o peliculă de protecție pe viziera, vă rugăm să îndepărtați filmul de protecție înainte de utilizare. DOMENIU DE UTILIZARE: Controlul bolilor și prevenirea epidemiei, departament dentar, departamentul ORL. aparate de spălat, catering, securitate, producție chimică și persoanele care trebuie protejate pentru față, ochi, nas și gură. Poate preveni efectiv stropii, virușii, praful, soluția chimică care se pulverizează si care pot conduce la deteriorarea sau infecția încrucișată pentru pielea fetei și ochi. Este utilizata pe scară largă pentru a proteja fața personalului medical împotriva poluanților atunci când oferă tratament și pentru cei care lucrează în domeniul controlului bolilor medicale și al protecției sănătății. Notă de atentionare: Vă rugăm să îndepărtați folia de protecție înainte de utilizare. Ambalat la cutii de 100 buc. Stoc disponibil 15.000 buc. PENTRU CANTITATI MARI PRETUL SE POATE NEGOCIA.
- Număr anunț
- DA26932038
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,40 RON
- Valoare atribuită
- 269,40 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.