Atribuită Cumpărare directă

banane, cal. I; cartofi, sanatosi, mari, cal. I; ceapa, cal. I; lamai proaspete, cal. I; mandarine sanatoase, cal. I; portocale sanatoase, cal. I; telina, cal. I; usturoi, cal. I; varza alba, cal. I; marmelada de fructe

Număr anunț
DA26921216
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
03222000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267 RON
Valoare atribuită
1.267 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.267 RON

din 1.267 RON estimat