Atribuită Cumpărare directă

FORTINO MANUSI NITRIL BLUE 100SET MOP MICROFIBRA - diverse culori SACI 35L 50/set REZISTENTI EXTRA SACI MENAJ SUPER REZISTENTI NEGRI/ALBASTRI 60l MATURA PVC - GAMA PREMIUM FARAS ERGONOMIC FIX/FLEXI FARAS SI MATURA SET

Număr anunț
DA26920946
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,82 RON
Valoare atribuită
507,82 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,82 RON

din 507,82 RON estimat