Atribuită Cumpărare directă

Scaunul de gradinita Mobby a fost creat dupa un design ce asigura o pozitie perfecta copiilor Partea metalica este din fier foarte rezistent si de inalta calitate si realizat din teava rotunda Vopsit in camp electrostatic ofera o rezistenta marita pentru coroziune si ruginit Sezutul si spatarul sunt realizata din lemn stratificat de esenta tare Colturile rotunjite exclud si mai mult posibilitatea provocarii accidentelor Suruburile cu ce se prinde spatarul si sezutul sunt realizate in asa fel incat sa nu raneasca in nici un fel copii Inclinatia spatarului ofera o pozitie perfect sanatoasa pentru spatele copiilor Picioarele sunt prevazute cu dopuri ce protejeaza pardoseala Exista posibilitatea de sivuire al scaunelor Produs fabricat in Romania conform noilor reglementari Dimensiuni: inaltime totala: 60 cm latime sezut: 29 cm latime spatar: 30 cm inaltime sezut: 31.5 cm

Număr anunț
DA26930557
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
Furnizor / câștigător
MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.243,70 RON
Valoare atribuită
2.243,70 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.243,70 RON

din 2.243,70 RON estimat