Atribuită
Cumpărare directă
Lungime: 2700mm Inaltime: 800/960mm Lungime operationala minima: 2350 mm Sistem de atasare in 3 puncte pentru tiranti frontali Banda de cauziuc sau lama de otel Hardox Autonivelare +/- 5 gr Sistem de proiectie la suprasarcina cu sistem de arcuri Lama este impartita in sectii, fiecare protejata de catre 2 arcuri Lama cu 2 parti cu sistem hidraulic de comanda unghi de inclinare +/- 30 gr Lumini de gabarit picioare de sprijin Garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA26883866
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
- Furnizor / câștigător
- FURNIZORUL MEU SRL (CUI 27602920)
- Cod CPV
- 43313100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.400 RON
- Valoare atribuită
- 14.400 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.