Atribuită Cumpărare directă

Desktop BusinessD500SA-3101000050, Intel(R) Core(T) i3-10100 Processor 3.6 GHz - 2buc Licenta retail Microsoft Windows 10 Home 32-bit/64-bit Romanian USB P2 - 2buc Monitor 21.5" ASUS VP228DE, FHD, TN, 16:9, 1920*1080, 60hz, WLED, 5 ms ,200 cd/m2, 90/65, 100M:1, Lo 2 - 2buc UPS MUSTEK POWERMUST LINE INTERACTIVE 800VA 480W - 2buc Mouse A4tech cu fir, optic, USB, OP-540NU-1 SI tastatura A4Tech 104 taste black - 2buc

Număr anunț
DA26912761
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.248,74 RON
Valoare atribuită
7.248,74 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.248,74 RON

din 7.248,74 RON estimat