Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: VESTA BERLIN EXECUTIV GALBEN S476 - 3 buc*32.76 SALOPETE COSTUM SAMOA CLASIC 4BO9+4B11-2 buc*132.3

Număr anunț
DA26930732
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CAINILOR FARA STAPAN CALARASI (CUI 30150565)
Furnizor / câștigător
MKT CREATIVE EVENTS SRL (CUI 26643751)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,88 RON
Valoare atribuită
362,88 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362,88 RON

din 362,88 RON estimat