Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-AUTO nr.necesar 23151/23.11.2020 Denumire produs Cantitate P.U. VALOARE RACORD.DKR DN 25 1"+BNS 2 SN DN 25 1 51 51 Teu pneumatic.push-in PVC 8 1 5,9 5,9 NIPLU PNEUMARIC.PVC 6 2 5,1 10,2 NIPLU PNEUMATIC.PVC 8 2 5,5 11 SUPERELASTICO DN 102 11,4 102,9 1173,06 COLIER SGB 113-121 4 17,1 68,4 CUPLA BAUER DN 102 MAMA+TATA 4SET 455 1820 RACORD.DKR DN 25 1"+BNS 2 SN DN 25 1 51 51 STUT LEGATURA DN 16+2 BNS 2 SN DN 16 1 48 48 SUPERELASTICO DN 102 6 102,9 617,4 SUPERELASTICO DN 102 15 102,9 1543,5 CUPLA BAUER DN 102 MAMA+TATA 5SET 455 2275 COLIER SGB 113-121 10 17,1 171 CUPLA STORZ TIP C PENTRU FURTUN DN 38(66) 2 85,3 170,6 colier SGB 40-43 2 6,7 13,4 DIUZA UMFLAT ROTI 1 17 17 COLIER SX 8-12 1 2 2 CUPLA STORZ FIXA FI 3" 2 49,9 99,8 VALOARE FARA TVA 8148,26
- Număr anunț
- DA26914585
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- GEMAN INVEST SRL (CUI 15674760)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.148,26 RON
- Valoare atribuită
- 8.148,26 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.