Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser mono Canon MF543X, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare,Fax), viteza 43ppm, duplex, rezolutie max 600x600dpi,processor 800Mhz, memorie 1GB RAM, alimentare hartie 550 coli, limbaj de printare UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript, imprimare de pe USB , Google Cloud Print Ready Impriamre securizata, imprimare coduri de bare, viteza copiere 43 ppm, pana la 999 copii, marire-micsorare 25-400%, scanare color rezolutie optica 600X600 dpi, enhanced 9600 X 9600 dpi, scanare catre e-mail, PC, USB, retea, cloud, ADF 50 coli, viteza modem fax: 33.6kb/s, memorie fax:512 pagini, volum de printare max 15000 pagini/luna, ecran LCD tactil 12.7cm, interfata: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE- TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct, Compatibil Google Cloud Print, Apple Air Print, NFC, consumabile: CRG056L (5100 pagini), CRG056 (10000 pagini), CRG056H (21000 pagini) optional: caseta suplimentara de alimentare cu 550 coli PF-C1.oferta extindere garantie la 3 ani valabila pana la 31.12.2020 https://www.canon.ro/officewarrantypromotion/

Număr anunț
DA26955408
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361 RON
Valoare atribuită
3.361 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361 RON

din 3.361 RON estimat