Atribuită Cumpărare directă

ReparatiI motocoase: stihl FS 260 s:185633515-1 bucata, FS 260 s:185633540-1 bucata; FS70: fara serie-1 bucata.

Număr anunț
DA26937300
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
CONFORTEC SRL (CUI 16863466)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
712,60 RON
Valoare atribuită
712,60 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

712,60 RON

din 712,60 RON estimat