Atribuită Cumpărare directă

18 G = 60 buc 20G = 60 buc Set de cateterizare arteriala prin metoda Seldinger - Dimensiuni: 18G - Lungime 16 cm - Componenta: • Cateter din poliuretan cu acoperire hidrofilica cu varf radial pentru o insertie usoara si nontraumatica printr-o tranzitie lina de la firul ghid la cateter; prevazut cu aripioare mici pentru fixare • Linie de extensie cu clema • Fir ghid spiralat cu marker • Ac prevazut cu cod de culoare pentru o identificare facila si cu varf oblic pentru o patrundere atraumatica si usoara; conectorul acului prevazut cu marcaj tip V pentru a indica orientarea oblicitatii varfului

Număr anunț
DA26975184
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat