Atribuită
Cumpărare directă
BANANE 64.22 RON/ BAX SALATA 1.83 RON/ BUC VARZA 1.19 RON/ KG ROSII 4.59 RON/ KG GULII 2.29 RON/ BUC OUA 0.37 RON/ BUC DOVLECEI 4.59 RON/ KG CASTRAVETI 5.05 RON/ KG ARDEI GRAS VERDE 5.05 RON/ KG MORCOVI 1.83 RON/ KG CEAPA VERDE 1.38 RON/ KG SFECLA ROSIE 1.83 RON/ KG BISCUITI SIMPLI(4 KG) 34.86 RON/ CUTIE DULCEATA(GALEATA 900 GR) 6.42 RON/ GALEATA
- Număr anunț
- DA26925473
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
- Furnizor / câștigător
- GUZEL YURT SRL (CUI 32705042)
- Cod CPV
- 03221000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 811,92 RON
- Valoare atribuită
- 811,92 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.