Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere Autoutilitara speciala echipata cu lama deszapezire si sararita 2buc x 9000 RON= 18 000 RON Inchiriere Incarcator frontal 1buc x 8000 RON= 8 000 RON Perioada de inchiriere este de 31 zile incepand cu 01.12.2020. Utilajele se inchiriaza cu deservent/ operator, fara combustibil si materiale antiderapante (sare, nisip)

Număr anunț
DA26937022
Autoritate contractantă
S.C. SERVICIUL SALUBRIZARE VIDRA S.R.L (CUI 27412402)
Furnizor / câștigător
MATINAL-COM S.R.L. (CUI 2259290)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.000 RON
Valoare atribuită
26.000 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
28.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.000 RON

din 26.000 RON estimat