Atribuită Cumpărare directă

Banca scolara individuala anti-scolioza cu polita pe teava patrata, cu inaltime reglabila Dimensiuni (Lungime x latime): 700х585 mm. Greutatea: 12,70 kg. Inaltime reglabila : 640-700-760 mm. Blatul este realizat din PAL melaminat de 18 mm cu cant din ABS de 1,00 mm de culoare argint. Partea frontala si polita sunt realizate din PAL melaminat de 16 mm de culoare argint. Banca scolara este dotata cu o polita pentru depozitare si cu agatator de ghiozdan. Blatul de lucru anti-scolioza este format din 2 parti: blat orizontal, pe care sunt montate compartimentul pentru pixuri si suportul de pahar, si blatul de lucru avand unghiul de inclinare de 7°. Blatul bancii este neted cu colturi rotunjite, fixat de profile metalice prin intermediul unor suruburi ascunse. Blatul contine margine decorativa. Profilele bancii sunt confectionate din tevi patrate de metal : marimea de 20x20x1,2 mm se imbina telescopic cu marimea de 25x25x1,2 mm, zona de imbinare fiind ermetica, acoperita cu garnituri din plastic sigure, fixate in procesul de reglare. Profilele bancii sunt vopsite in cimp electrostatic si polimerizat si sunt prevazute cu garnituri din plastic rezistent, fixate la ambele capete, pentru a asigura protecţia pardoselii. Culoare blat : fag, galben/ lamaie verde, sakura/ lavanda, jasmin. Culoarea cadrului: verde, galben, gri.

Număr anunț
DA26938221
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" IASI (CUI 17145219)
Furnizor / câștigător
AMSI CAPITAL S.R.L. (CUI 41731504)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.235 RON
Valoare atribuită
11.235 RON
Data publicării
28.11.2020 00:00
Data finalizării
30.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.235 RON

din 11.235 RON estimat