Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE: EPACK 5 SACI MENAJERI 300 L Buc 5x 10.86 ron 36ML DUCK FRESH DISCS MARINE Buc 20x 6.96 ron 300 TABLETE CLOR SUMA D4 Buc 2x 63.05 ron ARO MATURA INT FIR SCURT BICOL Buc 5x 5.89 ron 5L ARO SAPUN LICHID Bid 2x 9.54 ron ARO SET MOP BUMBAC 250G, 3. Set 2x 12.15 ron ARO SET MOP BUMBAC 200G, 3. Set 2x 10.32 ron 5L MP DETERG GEAMURI SI OGL Bid 2x 14.85 ron 5L ASEVI DET UNIV PORTOCALE Bid 2x 47.40 ron 5L DOMESTOS DEZINF. FRESH Bid 2x 30.14 ron

Număr anunț
DA26923696
Autoritate contractantă
CSEI MARIA MONTESSORI (CUI 4515450)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,85 RON
Valoare atribuită
597,85 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

597,85 RON

din 597,85 RON estimat