Atribuită
Cumpărare directă
Stingator portativ presurizat permanent incarcat cu 6 kg pulbere, P6, pulbere ABC, destinat stingerii inceputurilor de incendii clasa A, B, C. Caracteristici: Stingator P6 cu pulbere de 6 kg, cu manometru, tip agent stingere pulbere ABC, masa incarcaturii: 6 Kg 3 buc. x 83 Ron = 249, tingator destinat stingerii incendiilor pentru focare de tip B si C (conform SR EN 3.7/2005). Masa incarcaturii cu pulbere a stingatorului G2 este de 2 kg, Timp de descarcare min 6s, Lungimea minima a jetului 3m, Presiunea nominala de incarcare la 20ºC: 14 bari,Presiunea de testare: 25bari, Presiunea minima de spargere:55 bari, Gaz utilizat pentru incarcare: CO2. Prevazut cu manometru 1buc. x 128 TOTAL: 377 Ron
- Număr anunț
- DA26918729
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 16 GALATI (CUI 29073868)
- Furnizor / câștigător
- MAR - INA - PRODPREST SRL (CUI 5202760)
- Cod CPV
- 35111300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 377 RON
- Valoare atribuită
- 377 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.