Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Detergent automat Dero Surf 400 gr 2IN1 400 3.09 SAPUN PALMOLIVE 90G DDD010 500 1.43

Număr anunț
DA26959261
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.951 RON
Valoare atribuită
1.951 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.951 RON

din 1.951 RON estimat