Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Romania si Republica Moldova. Harta fizica, administrativa si a substantelor minerale utile (2000x1400 mm) GHR2CD2 1 150.42 Romania si Republica Moldova. Harta administrativa (2000x1400 mm) GHR7CD2 1 150.42 Europa. Harta politica (2000x1400 mm) GHC2P2 1 150.42 Europa. Harta economica (1400x1000 mm) GHCE1E 1 80.67 Europa. Harta fizica si politica (2000x1400 mm) GHEF200 1 150.42 Harta politica a lumii (2000x1400 mm) GHL7P 1 150.42 Harta fizica a lumii (2000x1400 mm) GHL3F 1 150.42 America de Sud. Harta fizica 1000x1400 mm GHC13F 1 80.67 America de Nord. Harta fizica 1000x1400 mm GHC10F 1 80.67 Africa. Harta fizica 1000x1400 mm GHC16F 1 80.66 Plansa. Sistemul solar CMP08 1 35.3
- Număr anunț
- DA26925800
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA RADENI (CUI 17140815)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,49 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.