Atribuită
Cumpărare directă
T939.1 - Vase Petri STERIPLAN ROTH, 80*15 mm, 10 buc - 1 pk - 71.30 RON - 5 pk - 356.50 RON T937.1 - Vase Petri STERIPLAN ROTH, 40*12 mm, 10 buc - 1 pk - 68.17 RON - 5 pk - 340.85 RON 037.01.060 - Sticla de ceas ISOLAB, Ø 60 mm, 10 buc - 1 pk - 31.97 RON -2 pk - 63.94 RON C098.1 - Cristalizator cu cioc ROTH DURAN, 900 ml - 1 buc - 106.34 RON - 5 buc - 531.70 RON mai putin
- Număr anunț
- DA26932888
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.292,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.292,99 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.