Atribuită
Cumpărare directă
1/ STECHER ATRA CAUCIUC IP44 - 3 buc x 5.88 lei 2 / PRIZA TRIPLA CAUCIUCATA 3LOC - 1 buc x 14.28 lei 3 / BANDA IMB. RIGIPS 90M - 1 buc x 14.28 lei 4 / GRATAR HARDY 32X27CM - 4 buc x 2.94 lei 5 / CONEXSPAND CAMASA OL M10X120 #14 ZINCAT GALBEN - 4 buc x 2.94 lei 6 / SAIBA DIN 9021 M8 - 8 buc x 0.13 lei 7 / SURUB METRIC 8X60 MM CAP HEX – 4 buc x 0.63 lei 8 / PIULITA HEXAGONALA DIN 934 M8 - 4 buc x 0.10 lei 9 / LAC PROTECTOR EXTRA WENGE 3IN1 KOBER 0.75L - 1 buc x 30.25 lei 10 / LAC SAVANA NUC CU TEFLON 0.75L – 1 buc x 31.93 lei 11 / ROLE POLIACRIL GALBEN 100MM LT09759 – 1 set x 2.94 lei 12 / LAC SAVANA STEJAR CU TEFLON 2.5L - 1 buc x 88.23 lei 13 / RIGIPS NIDA STA. 9.5 - 5 buc x 15.88 lei 14 / SARMA NEAGRA 1.18 – 4.70 kg x 4.03 lei 15 / SARMA NEAGRA 3 - 3 kg x 4.03 lei 16/ SET 2 BITURI PENTRU RIGIPS,PH1,PH2 LT65800 - 1 set x 4.20 lei 17/ DIBLU METALIC AUTOFORANT +SURUB 13X32MM - 20 buc x 0.42 lei 18/ CUIE CONSTRUCTII 5X150 – 5 kg x 4.45 lei 19/ CUIE CONSTRUCTII 3X60 – 5 kg x 4.45 lei 20/ ADZ RIMANO TEN - 1 buc x 23.52 lei 21/ ADZ GLET MES- GM20 -20 KG - 2 buc x 17.22 lei 22/ GRILA AERISIRE D 70 - 2 buc x 5.04 lei 23/ PLINTA SMART FLEX COPAC TASMANIAN - 9 buc x 10.50 lei 24/ DILUANT UNIVERSAL D509 0.9L - 3 buc x 5.46 lei 25/ SAVANA T11 ROSU 30ML - 2 buc x 9.66 lei 26/ SACOSA – 1 buc x 0.42 lei 27/ POP NITURI *3.2X11MM HGT 648003 – 10 pg x 3.36 lei 28/ CUTTER CU PROTECTIE - 1 buc x 7.98 lei 29/ SET LAME CUTTER 25MM CU 5BUC - 1 set x 5.46 lei 30/ CLESTE POPNITURI BIDIRECTIONAL 9.5
- Număr anunț
- DA26946252
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu (CUI 24630658)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.326,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.326,26 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.