Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE SCULE ID produs Produs Cantitate Unitate 2002205 HIDROFOR M153 1.1KW EJECTOR P30 VAS 50L 1 BUC 5012041 CANCIOC HOLZER, 637 6 BUC 1054556 SET 19 BURG METAL POINT TEQ 2608577351 2 SET 1021706 SET 7 BURGHIE SDS PLUS 2609255543 2 SET 1049010 GENERATOR EM4000 MONOFAZIC AVR BENZINA 1 BUC 1021766 SET INSURUBARE 25 ACC 2607019676 3 BUC 1048401 MIXER PANZER 1220W EM-12-120-DA 1 BUC 1048450 MANDRINA PANZER AP SDS PLUS 1 BUC 5012025 MISTRIE TRAPEZ HOLZER INOX 180MM, 623 6 BUC 7000585 BIDINEA VAR S2 6 BUC 5011980 GLETIERA INOX HOLZER MAN ERG 13X27CM,341 6 BUC 2000805 CABLU PT CANALE D16 30M 1 BUC 7001213 CABLU PT CANALE D6 15M 3 BUC 5012307 MIXER SPIRALA HOLZER 80 MM, 553 2 BUC 1024932 NIVELA DUPU MAGNETICA 1200 MM 452120 1 BUC 1033950 NIVELA ALUMINIU HOLZER 800MM 750-40-80 3 BUC 1024518 DREPTAR ALUMIN 30X100X1,2MM 2,5M 3010025 1 BUC 1043125 TELEMETRU LASER GLM 30 0601072502 1 BUC 7005072 FURTUN NIVEL 1/2 15M LT16000 /29C871 1 BUC 7011475 GALEATA PLASTIC 20L LT06392 6 BUC 1038164 BURGHIU SDS PLUS-1 14X150X210 2608680282 3 BUC 7007935 BURGHIU SDS MAX 2 MUCHII H 12X340X200 NW 1 BUC 7000040 BURG SDS+ 16X400 1618596259/2608833829 3 BUC 7007826 BURGHIU SDS PLUS 18X450X400 782495 HiKOK 1 BUC 7007829 BURGHIU SDS PLUS 20X450 782503 HiKOKI 3 BUC 1050082 INVERTOR SUDURA 20-160A EXCEL418ACX 1 BUC 6022041 SCHELA HOBBY 2X7 8507 1 BUC 7032660 LOPATA ZAPADA CHIONE 30 BUC 3037897 ASPIRATOR PHILIPS FC9331/09 1 BUC 1050738 PROIECTOR LED SOLAR 10W 6500K HEPOL 4 BUC 1044996 HOFF PROIECTOR LED
- Număr anunț
- DA26976869
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.749,87 RON
- Valoare atribuită
- 9.749,87 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.