Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DOCUMENTATIEI DE ATRIBUIRE Se dorește achiziționarea de îmbrăcăminte tip trening formată din pantaloni, bluza și pantofi sport pentru un număr de 198 de copii. Pe bluza va fi inscripționata inscripția ”O scoală pentru comunitate, o scoală pentru toți – cod MySMIS 108329”.

Număr anunț
DA26956957
Autoritate contractantă
COMUNA PAUCA (PRIMARIA) (CUI 4241206)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
18410000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.629,56 RON
Valoare atribuită
16.629,56 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.629,56 RON

din 16.629,56 RON estimat