Atribuită Cumpărare directă

Panza fierastrau banda, 2240x13x0.5 mm, lemn, LB1200F, Panza fierastrau banda, 2240x6x0.5 mm, lemn, LB1200F

Număr anunț
DA26938209
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915,96 RON
Valoare atribuită
915,96 RON
Data publicării
28.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

915,96 RON

din 915,96 RON estimat