Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse tonere/cartuse, suplimentare cantitate contract initial conform centralizare necesar centre din subordinea DGASPC Arges

Număr anunț
DA26938245
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.607,46 RON
Valoare atribuită
18.607,46 RON
Data publicării
28.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.607,46 RON

din 18.607,46 RON estimat